Natalija klausia

Užduoti klausimą

Man 53 metai vyrui 61. Man dažnai norisi sekso ir tai netiesa kai menopauzė tai libido sumažėja. Vyras pavargsta darbe ir jam reikia sekso 1 kartą per mėnesi, ieškoti meilužio nesinori, bet kodėl gi taip sunku seksualems moterims?

ATSAKYMAS

Santykių konsultantė Eglė

Situacija, kurią aprašote, yra gana paplitusi tarp "ilgalaikių porų", kuriose libido lygiai skiriasi. Pirmiausia svarbu pabrėžti, jog kiekvieno žmogaus seksualinis potraukis yra individualus ir gali keistis per gyvenimą dėl įvairių priežasčių, įskaitant stresą, sveikatos būklę, hormonų pokyčius ir gyvenimo būdą. Štai keletas patarimų, kaip galėtumėte pradėti spręsti šią situaciją:

1. Atviras pokalbis
Pradėkite nuo atviro ir sąžiningo pokalbio su savo partneriu. Pasidalinkite savo jausmais ir poreikiais, tačiau būkite pasirengusi išklausyti ir jo pusę. Svarbu išvengti kaltinimų ar priekaištų, nes tai gali sukelti gynybinę reakciją. Vietoj to, bandykite kalbėti iš savo perspektyvos, naudodami „aš jaučiu“, „man reikia“ formuluotes.

2. Sveikatos patikrinimas
Abu partneriai turėtų pasitikrinti sveikatą, kad būtų įsitikinę, jog nėra jokių sveikatos problemų, kurios galėtų mažinti libido. Tai apima hormonų lygio patikrinimus, kurie gali atskleisti ar nėra jokių nukrypimų, veikiančių seksualinį potraukį.

3. Bendro sprendimo ieškojimas
Galbūt galite rasti kompromisą, kuris tenkintų abiejų poreikius. Pavyzdžiui, galbūt galėtumėte susitarti dėl dažnesnių intymių akimirkų, net jei jos ne visada baigtųsi lytiniu aktu. Tai gali apimti glamonės, bučiavimąsi ar masažą.

4. Intymumo ir artumo didinimas
Kartais seksualinis potraukis gali būti sustiprintas didinant bendrą intymumą ir artumą santykiuose. Tai gali būti bendros veiklos, pavyzdžiui, vakarienės prie žvakių, pasivaikščiojimai, ar bet kokia kita veikla, kuri padeda jaustis artimesni vienas kitam.

5. Profesionali pagalba
Jei sunku rasti bendrą kalbą ar ieškoti sprendimų, verta apsvarstyti porų terapiją. Profesionalas gali padėti atpažinti ir spręsti giluminės problemos šaknis, taip pat pateikti individualizuotus patarimus ir strategijas, kaip gerinti santykius ir seksualinį gyvenimą.

Svarbiausia prisiminti, kad jūsų patiriamos emocijos ir poreikiai yra svarbūs, ir ieškoti sprendimo yra teisingas žingsnis. Santykiai yra dviejų žmonių partnerystė, kurioje abiejų šalių laimė ir gerovė turėtų būti prioritetas.


Komentarai (2)
Paklausk, gal jis turi zmona? Maniskiui irgi tas pats buvo. Ju santykiai su zmona labai draugiski, tai ji jampaskambindavo ir viskas budava gerai.
Vyras yra meilužis. Tai tikėtina, kad vyrui erekcijos sutrikimus sukelia psichologinės problemos.
Naujas komentaras