Kalėdų dovanos porai

pexels-antoni-shkraba-6057075.jpg
 
Kalėdos kasmet mums palieka įspūdį dėl daugybės priežasčių: girliandomis nušviestų miestų, kvepiančios eglutės namuose, staigmenų, bei kokybiško laiko drauge su pačiais artimiausiais. Žinoma, ir dėl dovanų – tiek jų rinkimas, tiek dovanojimas ir gavimas yra labai smagi patirtis. Esame įpratę rinkti dovanas pavieniams asmenims, tačiau sugalvoti, ką dovanoti porai, gali būti sunkiau. Šiandien pažiūrėsime, kokios Kalėdų dovanos porai yra ne tik praktiškas, bet ir įdomus pasirinkimas.

Nors iš pirmo žvilgsnio dovanos rinkimas porai atrodo kaip gana sudėtinga užduotis, iš tikrųjų yra atvirkščiai. Kai renkame bendrą dovaną dviem žmonėms, labai susiaurėja tų dovanų kategorija – šia staigmena jie turės naudotis dviese, todėl ir dovanoti reikia kažką, kas skirta dviems. Dalinamės keletu mūsų pasirinkimų.

Trumpa poilsinė išvyka

Visoms poroms aktualu kartais pakeisti aplinką ir pakurstyti santykių „židinį“, todėl savaitgalis atpalaiduojančioje aplinkoje yra labai gera dovana. Po sunkios darbo dienos, kai grįžtame namo pas savo partnerius, mums dažnai trūksta tiek noro, tiek jėgų kažką kartu nuveikti ar tiesiog atvirai, šiltai pasikalbėti. Todėl tokios trumpos atostogos yra labai naudingos – padovanokite jiems romantišką savaitgalį dviese. Tai galėtų būti dovanų kuponas į SPA, kokį nors prabangesnį viešbutį, vandens pramogų parką ir kita.

Kvepalai su feromonais

Kiek neįprasta, tačiau labai įdomi dovana, kuri puikiai tiks poroms. Feromonai yra cheminiai junginiai, kuriuos išskiria mūsų kūnai ir kurie perduoda tam tikrą informaciją apie mus – sveikatą ar netgi vaisingumą. Kvepalai su feromonais sujaudina kitą žmogų, tačiau kas jaudina vyrus, visiškai neveikia moterų, todėl kvepalus reikia išrinkti atskirus skirtingoms lytims.

Tokia dovana ne tik nustebins, bet ir sukels smalsumą – juk tikrai įdomu sužinoti, kaip veikia feromonai ir kaip jie gali pagerinti poros seksualinį gyvenimą.

Degustacinė vakarienė dviem

Dar viena puiki kalėdinės dovanos idėja porai yra degustacinė vakarienė. Ilgalaikiuose santykiuose labai naudinga kartais pagyventi taip, kaip pirmomis draugystės savaitėmis: vienas kitą lepinti, išeiti į miestą ir ten suorganizuoti nepamirštamą pasimatymą.

Kuponas į degustacinę vakarienę yra labai gera pasimatymo idėja – graži aplinka, skanus maistas ir gėrimai, ir svarbiausia – nieko daugiau nereikia galvoti.

Sekso prekės

Žiemą oras mūsų tikrai nelepina, tad kartais geriausias būdas sušilti yra pakurstyti ugnelę namuose. Šiame elektroninių parduotuvių klestėjimo laike tai padaryti dar niekada nebuvo taip lengva.

Nustebinkite pažįstamą porą žaismingu sekso žaislu rinkiniu: galbūt skirtu pradedantiesiems, o galbūt kiek skandalingesniu – skirtu pirmos analinio sekso arba BDSM patirtims.

Jeigu dovanoti tokią dovaną šiek tiek nedrąsu, galite rinktis dovanų čekį ir užrašyti kokį nors žaismingą palinkėjimą. Taip pora galės pati išsirinkti sau malonumą ir paįvairinti savo seksualinį gyvenimą.

Maisto gaminimo pamoka

Dar viena įdomi kalėdinė dovana porai – maisto gaminimo pamoka. Visi mėgstame skaniai valgyti, o gaminti su partneriu(-e) taip pat yra labai smagi patirtis. Profesionalų dėka pora galės susipažinti su naujų patiekalų gamyba, išmoks kulinarinių gudrybių ir svarbiausia – kokybiškai praleis laiką su artimu žmogumi.

Rinkinys šaltiems žiemos vakarams

Norint padovanoti kažką asmeniškesnio ir įdėti į dovaną daugiau pastangų, galima paruošti „žiemos rinkinį“. Supakuokite dovanas, kurios pravers vakarais, kai nesinori kišti kojų iš namų. Į rinkinį gali įeiti kokia nors dėlionė ar stalo žaidimas, arbata arba kava, kvepianti žvakė, šiltas pledas ir kojinės, knygos ir t. t. Ši dovana yra puiki proga atskleisti savo fantaziją ir parodyti, kaip gerai pažįsti žmones, kuriems šį rinkinį ruoši.

Seksualūs teminiai kostiumai

Jeigu pora, kuriai ieškote kalėdinės dovanos, yra artimi jūsų draugai, visuomet galima su jais šiek tiek papokštauti. Smagi dovanos idėja – seksualūs teminiai kostiumai abiem partneriams. Galbūt vienam tiks policininkės uniforma, o kitam – gaisrininko apatiniai? Tai puiki dovana mėgstantiems pajuokauti ir norintiems švenčių metų įnešti šiek tiek daugiau geros nuotaikos ir žaismingumo.

Teminis kostiumas „Policininkė“

 

Visos dovanos yra geros dovanos, nepaisant jų dydžio ar kainos. Svarbiausia mėgautis staigmenos ruošimo procesu ir nebijoti eksperimentuoti – galbūt viskas, ko šiemet nori jūsų pažįstama pora, yra šiek tiek daugiau žaismingumo gyvenime?

 

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras