Valentino dovanos: jam, jai, abiems

pexels-anna-tarazevich-5740537.jpg
 
Valentino diena yra skirta meilės išraiškai ir ypatingoms dovanoms. Tokioms, kurios primins apie šią dieną dar labai ilgą laiką. Nors renkant dovanas negalime pamiršti tokios klasikos, kaip gėlės ir saldainiai, vis dėlto verta apsvarstyti ir galimybę padovanoti kažką…žaismingo. Kažką, kas užkurtų aistrą, pakeltų libido lygį iki nematytų aukštumų ir užtikrintų, kad Valentino diena taptų pačia karščiausia diena metuose.

Ką dovanoti Valentino dienos proga?

Šiame tekste dalinamės dovanų idėjomis, kurios tiks tiek JAM, tiek JAI ir netgi jums abiems. Jos ne tik nustebins mylimą žmogų, bet ir padės kurstyti liepsną už miegamojo durų.

Gėlės ir saldainiai

Nei vienas romantinis filmas neapsieina be šių dviejų dovanų rinkinio. Nors tai ir nebus pagrindinė jūsų dovana, galite su ja pradėti šventišką Valentino dienos rytą. Ir nepamirškite, kad ši dovana tinka abiem lytimis – vyrai irgi neatsisakys dėmesio, parodomo gražiomis gėlėmis ir skaniais saldainiais.

Sekso žaislai

Dovana, kuri tarsi fejerverkai užbaigs ypatingą Valentino dienos vakarą. Kada, jeigu ne per karščiausią metų šventę dovanoti vienas kitam didžiausius orgazmus ir dar nepatirtą, neatrastą malonumą?

Vyrams tikrai patiks geras, kokybiškas masturbatorius. Nėra nieko maloniau, nei žinoti, kad tavo partnerė (-is) trokšta, kad tyrinėtum savo malonumo ribas ir vėliau jomis pasidalintum. Prie tokios dovanos galima pridėti ir lubrikanto buteliuką – kad patirtys būtų dar įdomesnės.

Moteris iš kojų išvers galingas vibratorius – galima rinktis iš daugybės skirtingų rūšių. Įvariausi klitoriniai masažuokliai, vibratoriai, kurie pasiekia G tašką ir jo malonumo kerteles. Dar labai įdomus pasirinkimas – vibratoriai, valdomi pulteliu arba mobiliąja programėle. Taip malonumo valdymą galima perduoti partneriui (-ei).

Jeigu ieškote dovanos jums abiems, rekomenduojame rinktis porų vibratorius. Jie sukurti taip, kad suteiktų malonumą abiems partneriams. Galingos vibracijos, kurias jaučiate abu, visiška sinchronizacija ir galiausiai – intensyviausias orgazmas jūsų gyvenime. Gal visai verta išbandyti?

Masažo priemonės

Dar viena gera idėja Valentino dienai – padovanokite jai (jam) ramybę ir visišką atsipalaidavimą. Viskas, ko reikia – masažo aliejus ir kvapni žvakė intymiai atmosferai sukurti. Įteikus šias dovanas, tą patį vakarą bus galima jas ir išbandyti – padovanokite savo partneriui (-ei) geriausią masažą jo (jos) gyvenime.

Jeigu norite įnešti į šią masažo patirtį šiek tiek intymaus prieskonio, įsigykite valgomus dažus, skirtus piešti ant kūno. Tapykite, bučiuokite, eksperimentuokite – tai tikrai pagyvins visą patirtį.

Kvepalai

Absoliuti dovanų klasika – kvepalai. Ši dovana jau nuo senų laikų mums asocijuojasi su prabanga, todėl norisi ja palepinti žmogų, kuris mums rūpi labiausiai. Nors rinkti kvepalus yra gana keblus reikalas (nes kiekvieno iš mūso skoniai labai skiriasi), galite į skanaus kvapo paiešką eiti kartu su partneriu (-e) – lai jis (ji) išsirenka pats! 

Taip pat visada galite išmėginti šiek tiek kitokius kvepalus – tokius, kurie savo sudėtyje turi feromonų. Kvapas, kuris sužadins aistrą ir leis pasijusti seksualiausiu žmogumi patalpoje. 

KŪNO DULKSNA BIJOUX STRAWBERRY BUBBLE GUM (100 ML)

Išvyka kartu

Buvimas kartu su mylimiausiais žmonėmis yra pati geriausia dovana, tad būtent tai ir dovanokite. Nupirkite bilietus į SPA, vandens pramogų parką, kokį nors viešbutį. Neatmeskite progos pasižiūrėti pigių lėktuvo bilietų ir pasidarykite spontanišką kelionę į kokią nors neatrastą šalį. Netikėtas pabėgimas tik dviese skamba tarsi romantinio filmo scenarijus. Paverskite šį scenarijų realybe. 

Seksualūs apatiniai ir kiti aksesuarai

Galime drąsiai sakyti, kad net jeigu ši dovana atiteks tik vienam iš partnerių, ja džiaugsis abu. Ir mes nekalbame apie įprastus apatinius, kurie guli mūsų komodos stalčiuje – turime omenyje nėriniuotus, perregimus drabužėlius, kurie džiugina akį ir vilioja taip, kaip ir turi būti viliojama per Valentino dieną.

Prie gražaus apatinio trikotažo galite pridėti ir ypatingą aksesuarą – pavyzdžiui, akių kaukę arba raištį, seksualias pėdkelnes ir panašiai. 

BDSM rinkinys

Kaip jau minėjome, Valentino dieną tikrai galime vadinti karščiausia metų diena, tad nenuostabu, jog būtent šią naktį esame pasiruošę viskam. Mūsų kraujyje pulsuoja adrenalinas, libido pakilęs iki aukščiausio taško – galbūt laikas išbandyti kažką naujo?

Mūsų pasiūlymas – supažindinkite savo seksualinį gyvenimą su BDSM. Nereikia stačia galva šokti į surišimus ir kitokius dalykus, apie kuriuos turbūt iš pradžių pagalvojate, kai išgirstate žodį BDSM.  Pradėkite nuo paprastų dalykų – padovanokite partneriui (-ei) antrankius, nedidelį botagėlį ir leiskitės į nuotykį, kurio tikrai labai ilgai nepamiršite.

SUVARŽYMO RINKINYS OUCH! NR.4 (JUODAS)

Juk Valentino diena – tik kartą metuose. Pasimėgaukite meilės švente taip, kad prisiminimai kaitintų net ir po savaitės.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras