Internetiniai pasimatymai: kaip atpažinti melą?

internet-dating-tips-to-stay-safe-online-136405060985302601-160408150809.jpg
 
Internetinėje erdvėje apstu nedorėlių, siekiančių pasipelnyti kitų sąskaita, todėl būkite itin atsargūs ir neįkliūkite į sumaniai paspęstas pinkles bei neleiskite kvailinami. Žinoma, ne visi internetiniuose portaluose užsiregistravę asmenys be išimties yra melagiai, ne, tačiau juk atsargumas gėdos tikrai nedaro. Įsidėmėkite ženklus, rodančius, kad užkibote ant gudraus melagio kabliuko.

Anketoje yra tik viena ar dvi nuotraukos.

Žinoma, ne fotografijos, o žmogaus, su kuriuo bendraujate būdas, charakterio ypatybės svarbiau už viską. Tačiau šiomis dienomis žmonės nevengia susikurti norimą savo paveikslą bei įsikėlę svetimas fotografijas apgaudinėti kitus, todėl prieš eidami į pasimatymą ir pradėdami rimtai bendrauti, surenkite video pokalbį. Vien tam, kad įsitikintumėte, jog neužkibote už gudraus apgaviko/apgavikės kabliuko.

Niekada neatranda laiko pasimatymams.

Net jei žmogus, su kuriuo susipažinote, gyvena už šimto kilometrų nuo Jūsų, pirmajam susitikimui laiko privalo atsirasti. Ypač jei susirašinėjate ir virtualiai bendraujate jau gana ilgą laiką. Jei susirašinėjimų draugas kaskart randa priežasčių, kodėl susitikimas neturėtų įvykti, aišku tik viena – jis/ji kažką nuo Jūsų slepia, nė vienas žmogus negali būti užsiėmęs 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ir vargu, ar susitikimas kada nors įvyks. Juk intensyviam susirašinėjimui laiko kažkaip atsiranda?

Skamba per gerai, kad būtų tiesa.

Jūsų naujasis internetinis draugas nenustoja stebinti pasakojimais apie nepaprastus turtus, prabangias keliones, draugystes su įžymybėmis? Jums žada aukso kalnus ir gyvenimą be rūpesčių? Verta paminėti, kad ir internetinėje erdvėje pavyksta rasti normalių asmenų, ieškančių ilgalaikių santykių, o ne vienos nakties nuotykių, tačiau jei situacija skamba per gerai, kad tai būtų tiesa, dažniausiai taip ir yra.

Prašo pagalbos

Būkite ypač atsargūs, jei nė karto realybėje nematytas asmuo ima prašyti pagalbos. Susirašinėjimo draugas gali teigti, jog pakliuvo į didelę bėdą, susirgo, prarado pinigus ir išgelbėti nelaimėlį galite tik jūs. Neapsigaukite - tokie asmenys dažniausiai yra sukčiai, bandantys apgaulės būdu pasipelnyti iš naivių žmonių. Niekada neskolinkite pinigų nepažįstamam asmeniui, su kuriuo bendraujate internetu.

 
Komentarai
Naujas komentaras