Neištikimybė: bausti negalima atleisti

176.jpeg
 
Kurioje vietoje kablelį dėtumėte Jūs? Tiek vienu, tiek kitu atveju, neištikimybė sukelia nemenką iššūkį poros santykiams. Kaip toliau bendrauti ir gyventi su artimu žmogumi? Apsimesti, kad nieko blogo neįvyko ir toliau lipdyti santykius?

Baimė.

Vienas stipriausių išgyvenimų, dėl kurio kai kurie žmonės visą gyvenimą taip ir nesiryžta nutraukti juos netenkinančių santykių. Kai kuriems atsisakyti patogių santykių atrodo daug didesnis iššūkis negu toleruoti partnerio neištikimybę. Natūralu, jog kiekvienas iš mūsų, su partneriu praleidęs ne vienerius metus, bijo likti vienas, užmigti, nubusti, pusryčiauti vienas. Prarandamas tvirtas pagrindas po kojomis, baugina užklupusi nežinomybė, todėl nieko keisto, jog daugelis nusprendžia partneriui atleisti neištikimybę ir toliau ramiai gyvena drauge.

Palanki finansinė situacija.

Patogi finansinė situacija viena dažniausia priežasčių, dėl kurios partneriai toliau tęsia santykius. Ne paslaptis, jog patogią finansinę būseną dažnai pasirenka merginos, vaikinai kiek rečiau. Kai kurios merginos sau į poras renkasi tik pasiturinčius vaikinus, kurie galėtų joms suteikti nemenką finansinę paramą, o į mylimojo nuklydimus nekreipia dėmesio, kitaip tariant – juos toleruoja. Pasitaiko ir visai priešingų situacijų, kurių metu atsiskleidžia tikrasis žmogaus veidas. Užklupus nemenkiems finansiniams sunkumams, moteris nusigręžia nuo mylimojo, palikdama jį problemas spręsti vieną, o pati pasirenka turtingesnio glėbį. Nesinori mesti akmenukų į vienos ar kitos lyties daržą, todėl galima teigti, kad pasaulis labai margas bei įvairialypis ir žmonių jame pilna visokiausių.

Pasitikėjimo stoka.

Daugumai iš mūsų trūksta pasitikėjimo savimi, nors kiti jo stygių slepia po tvirčiausiais užraktais, nenorėdami pasirodyti kitų akyse. Įsivaizduokite tipinę situaciją: vienas iš partnerių, sužinoję apie kito neištikimybę, ima kaltinti save, esą jis/ji to nusipelnė, nes per mažai stengėsi dėl asmeninių santykių ir panašiai. Tokiu būdu vaidmenys apsiverčia aukštyn kojomis, auka tampa kaltininku, o kaltasis – nuskriaustuoju. Gyvenime pasitaiko visko, kartais nuklydimai į šoną būna tarsi ne vietoje velnio pakišta koja, o santykiai po šio incidento tik dar labiau sustiprėja. Tačiau bet kokiu atveju, kaltę suversti sau dėl to, ko jūs nepadarėte labai kvaila. Keisti ir atgailauti turi situacijos kaltininkas.

Besąlygiškas noras likti drauge.

Jei partneriai stipriai vienas kitą myli, yra labai kantrūs bei nusprendžia sutvarkyti esamą padėtį, tai gana neblogas sprendimo būdas. Jei vienas iš jūsų galės nuoširdžiai, be nuolatinių prikaišiojimų atleisti partneriui, o kitas pasižadės daugiau savo klaidos nekartoti, tikėtina, kad santykiai ne tik pasitaisys, tačiau taps dar tvirtesni.

Dalykiniai santykiai.

Yra vienas labai populiarus posakis: darbas ir malonumai tegul visada lieka atskiri dalykai. Tai galioja tokiu atveju, kai sutuoktiniai kartu kuria bendrą verslą. Jei santykiai visą gyvenimą klostysis gerai, tada jokių problemų neturėtų kilti, tačiau jei netyčia vieną dieną įvyks skyrybos, kai kuris iš partnerių gali likti be duonos kąsnio. Pripažinkite, tikrai ne visoms poroms pavyksta išsiskirti draugiškai ir pasidalinti turtą, ypač jei jo vertė ne keli tūkstančių eurų.

 
Komentarai
Naujas komentaras