Skaitytojos laiškas: pirmasis grupinis seksas

pexels-cottonbro-5020296.jpg
 
7 komentarai
Jau kurį laiką su vaikinu (vadinkime jį Evaldu) apkalbėdavome, kad būtų smalsu išbandyti seksą trise. Svarstėme, ar vertėtų tai atlikti su vaikinu ar mergina, tačiau nusprendėme pirmam kartui pasirinkti vaikiną. Evaldas minėjo, kad visam šitam reikalui galėtų pakalbinti vieną savo draugą, todėl nieko nelaukęs jam paskambino ir šis sutiko. Tą dieną Evaldo draugas (vadinkime jį Mariumi) buvo užsiėmęs, dėl to suplanavome susitikimą ateinantį penktadienį.

Kai atėjo lemtinga diena, aš norėjau atrodyti nepriekaištingai. Pasidariau galybę procedūrų duše ir maksimaliai išsiskutau viską, kad oda būtų šilkinio švelnumo. Maždaug 19 val. vakaro Marius atėjo pas mus į svečius. Kurį laiką jis su mano vaikinu aptarė kaip viskas vyks, kas mums priimtina, o kas ne. Kol vyrukai aptarinėjo reikalus, laukiau miegamajame visiškai nuoga. Pagaliau jie atėjo į kambarį ir Marius neteko žado, pamatęs mane nuogą. Greitai priėjau prie jo ir pradėjau mauti jo kelnes. Tuo tarpu Evaldas, nieko nelaukdamas, nusirengė pats. Numoviau Mariaus trumpikes ir pamačiau, kad jo penis kietas kaip akmuo, todėl neatsispyriau ir pradėjau jį stimuliuoti lūpomis bei liežuviu. 

Atsistojau ir nuvedžiau Marių prie mūsų lovos. Pastūmiau jį taip, kad atsigultų ant nugaros, o aš įsitaisiau jam tarp kojų ir pradėjau daryti oralinį. Kol tai vyko, Evaldas atsistojo už manęs ir pradėjo mane taip pat tenkinti oraliniu būdu. Po kelių minučių Evaldas sustojo ir įsiskverbė į mane. Aš įsijautusi čiulpiau Mariaus daikčiuką, o Evaldas dulkino mane iš nugaros. Jaučiau, kad Marius tuoj baigs, todėl įdėjau daugiau pastangų ir leidau jam pasiekti kulminaciją. Nors jis baigė mano burnoje, nenustojau jo stimuliuoti, nes tai mane dar labiau sujaudino. Tai pamatęs Evaldas atsitraukė nuo manęs ir paklausė Mariaus, ar jis nori apsikeisti vietomis. Marius iškart sutiko ir jo penis vėl „atsistojo“. Taigi jie apsikeitė vietomis, aš dariau oralinį Evaldui, o Marius manimi užsiiminėjo iš nugaros. Mintis apie tai, kad Evaldas stebi, kaip mane dulkina jo draugas, mane itin užvedė ir pasiekiau orgazmą. Tokio galingo orgazmo dar niekada nebuvau jautusi, o girdėdamas mano aimanas Marius judėjo dar giliau ir greičiau. Negalėjau susikoncentruoti į oralinį, kurį atlieku, o tada pajutau kaip Mariaus sėkla išsilieja į mane. Pasiekęs kulminaciją jis atsitraukė, o Evaldas užėmė jo vietą. Nepaisydamas to, kad mano makštis užpildyta Mariaus sėklos, Evaldas aistringai mane dulkino, kol galiausiai abu kartu pasiekėme orgazmą. Marius tiesiog stovėjo ir žiūrėjo į pergalingą finalą.

Po to keletą valandų praleidome žaisdami kompiuterinius žaidimus, o tada Marius išėjo namo. Tai buvo nuostabiausia gyvenimo patirtis, bet labiausiai gaila, kad Marius taip greitai baigė. Evaldas atliko didžiąją dalį darbo iki galo, o Marius ištempė vos dešimt minučių, bendrai susumavus. Tikiuosi, kad kitą kartą surasime žmogų, kuris prilygtų arba pranoktų Evaldo sugebėjimus. Bet žadame būtinai kartoti.

 
fantazijos
Komentarai (7)
Kažin tik ar čia tikra istorija , o ne ero fantaziju vaisius..
Tu moteris laisvalaikiui,bet ne bendram gyvenimui.O draugas???????????
Nesu konservatyvus visokio velnio esu per gyvenimą pabandęs , bet grupiniame dalyvavau atsitiktinai su dviem bendradarbėmis buvai tuomet laisvas paukštis , o su savo mylima moterimi tikrai nenorėčiau , manęs kažkaip neužveda mintis , kad ji kažkam penį čiulps , nors kažkada mąsčiau jei ateitų laikas kai tapčiau nepajėgus , nesudarinėčiau problemų jei ji su kuo nors pasidulkintų
Galim pabandyt
Kad neilgai vyrukas išsilaikė yra normalu: pirmą kartą labai jaudina tokia patirtis. Antrą kartą su juo truktų jau ilgiau.
Įdomi istorija
Na jei norite parasykite :)
Naujas komentaras