Faktai ir mitai apie tantrinį seksą

couple-about-to-kiss-2950331-copy-min.jpg
 
Tantrinis seksas yra apaugęs mitais ir legendomis, kaip fantazijų šalis. Mūsų užduotis – suteikti jums daugiau informacijos, o jūsų – padaryti sprendimus patiems.

Faktai

Tantra gerina partnerių seksualinį gyvenimą

Tantros praktikai išsiugdo absoliučią koncentraciją savo partneriui ir medituoja veikdami kartu su juo ar ja (tai gali būti ir masažas, ir kiti pasikartojantys veiksmai). Labiausiai paplitusi tantros technika – „švelnus prisilietimas“ (itališkai carezza).

Carezza vienu metu buvo laikoma pagyvenusiųjų žmonių sekso technika, kai lytinio akto metu turi būti svarbus ne seksas, bet glamonės ir ypatingas dėmesys partneriui. Dabar carezza praktikuoja ir vyresni, ir jaunesni. Taip vadinamas lėtas lytinis aktas, kai kiekviena minutė yra skirta partneriui, tuo tarpu įprasto sekso metu aistros viršūnėje galvojama tik apie savo patiriamą malonumą.

Abu partneriai dėmesingai stebi vienas kito reakciją, visi veiksmai vyksta atmerktomis akimis, idealiu atveju partneriai neatitraukdami žvilgsnio žiūri vienas į kitą viso lytinio akto metu. Specialistai teigia, kad taip užsiimant seksu, orgazmas trunka žymiai ilgiau, ir tiek moterys, tiek vyrai jaučia visai kitą orgazmo kokybę.

Tantrą galima praktikuoti savarankiškai

Ir tai gera žinia. Mažai kas norėtų viešose sporto salėse tarp mažai pažįstamų žmonių, demonstruoti, kaip atsiveria čakros ir prabunda Kundalini. Jogos tantra, įjungiant ir seksualinį aspektą, galima užsiimti ir namuose, būnant dviese. Kitas reikalas, kad prieš tai reikia turėti atitinkamą fizinį ir psichologinį pasirengimą, pradedant raumenų pratampymu, kvėpavimo pratimais ir baziniu teoretiniu kursu.

Daryti tai geriausia, kai vadovauja geras mokytojas jogos centre. Atminkite, kad renkantis mokytoją labai svarbu abiejų partnerių pojūčiai. Jei vienam ar kitam staiga kažkas pasirodys grubu, gašlu arba nepatiks – nereikėtų versti to daryti ir toliau. Geriau pabaigti paskaitą tuoj pat. Juk teoriją galima išmokti ir knygose.

Tantra prailgina lytinį aktą

Greitai pabaigia tie vyrai, kurie lovoje yra susirūpinę tik savimi. Dažniausiai jie, stengdamiesi pratęsti lytinį aktą, pradeda galvoti apie ką tik nori, išskyrus apie seksą: apie futbolą, politiką, mirties datą arba darbą. Fiziškai, žinoma, tai gali prailginti patį aktą, tačiau kalbant apie energetiką – ji tampa nieko verta. Tantros praktikai, pabaigę lytinį aktą, yra budrūs, linksmi, džiaugsmingi, ir netgi nesiruošia užknarkti užsisukę nuo savo partnerės.

Lytinis aktas yra ilginamas ne dėl koncentracijos į futbolą, o dėl koncentracijos į pačią partnerę, stebint jos reakciją ir atsitraukiant nuo pačio savęs.

Tantra – tai meditacija

Klasikinėje tantroje labai daug praktikuojama meditacija jantromis – tai tokie paveiksliukai-simboliai, kurie primena lytinius organus. Tokiu būdu tantros praktikai vizualizuoja moterišką arba vyrišką dievybę, kuriai lenkiasi. Pastebėtina, kad neotantroje, jei dievybė suvokiama ne kaip paveiksliukas, bet kaip reali moteris, susijaudinimui tai įtakos neturi.

Ir svarbiausiai – tai koncentracija ties ja arba juo. Iš šono tai gali atrodyti, kaip partnerio nužvelgimas, gėrėjimasis juo, o tai itin teigiamai veikia partnerio savivertę.

Dar viena meditacijos rūšis – judėjimas. Tai reguliariai kartojamų veiksmų serija – tai gali būti ir masažas arba frikcijų serija. Juokingiausia, kad jokio susijaudinimo gali ir neįvykti, tačiau pagal masažo kanonus, reguliarūs veiksmai po kurio laiko ramina. O štai jaudina veiksmų pokyčiai, kai pereinama prie kitų organų arba pakeičiami veiksmai.

Taigi, kai tantros praktikas atlieka jums masažą arba užsiima su jumis seksu, jūs galite ir užmigti. Ir tai yra gerai, kadangi prisižadinęs po tokių veiksmų, jausitės žymiai geriau nei po įprasto orgazmo.

Iš dalies faktas, iš dalies mitas - tantra – tai magija

Seksualine magija neotantrą galima vadinti tik tuo atveju, jei ji padeda sulaikyti partnerį arba partnerę ir turėti su juo nepamirštamus seksualinius santykius. Vis dėl to realiai jokia magija nevyksta – tai paprasčiausiai puikiai įvaldyta technika. Be to neotantra – tai tik viršutinis sluoksnis, kadangi tik neotantra turi ryšį su seksu.

Jei pakapstyti giliau – žvelgti į senovę, iš kur ir kilusi tikroji tantra, jokio sekso tradiciniu supratimu ten nerasite, tai bus visiškai mistiški dalykai, kuriuos jogai vadina „sąmonės būsenos pakeitimu“. Tokioje būsenoje net ir netreniruoti žmonės sugeba atlikti pačius sudėtingiausius fizinius pratimus.

Tuo tarpu savo vidinius išgyvenimus žodžiais nupasakoti yra sunku. Tie pasakojimai primena žmonių, išgyvenusių klinikinę mirtį, pasakojimus. Ir tie, ir kiti kalba, kad jautė laisvę ir ramybę, buvo įsitikinę, kad viskas bus gerai, viskas atsistos į savo vietas, vargas išnyks. Įdomu tai, kad nei klinikinės mirties atveju, nei tantros atveju, mokslas taip ir negali pateikti tikslaus paaiškinimo, kas gi vyksta iš tikrųjų.

Mitai

Tantra – šiuolaikinė seksualinė joga

Tantra atsirado prieš keletą tūkstantmečių tarp indų druidų, dar prieš arijų pasirodymą. Su seksu tuomet ji neturėjo nieko bendro. Tradicinė tantra suteikė stabilumo jogos pozoms – asanoms, leisdavo daugiau dėmesio sutelkti į kvėpavimą ir meditaciją. Nebuvo kalbama apie jokią seksualinio gyvenimo harmonizaciją: lytinis aktas tarp dviejų jogų įvykdavo labai retai, vykdavo neįsivaizduojamomis pozomis ir jo tikslas buvo – energijos pasikeitimas, bet ne nemalonumo gavimas.

Vėliau Tibeto budistai šiuos principus šiek tiek sumaišė su kūno fizinių galimybių išplėtimu ir suvokimu. Tikrasis perversmas, kalbant apie tantras, įvyko „auksiniais šešiasdešimtaisiais“ Rytuose, kai joga tapo madinga, susivienijusi su seksualine revoliucija. Būtent tada atsirado „neotantra“, kurie visų pirma pajungė erotinį masažą, kartu su meditacija, kvėpavimo pratimais, pasitempimais ir susikoncentravimu ties partneriu.

Taip kad, jei pakliuvote į treniruotę, kuri jums atrodo pernelyg seksuali – būkite tikri, tai neotantra.

Tantra – tai grupinis seksas

Kaip jau buvo sakyta, klasikinėje indų tantroje seksualinio akto nebuvo. Tibeto tantroje lytinis aktas vykdavo tarp dviejų partnerių. Ir netgi jei jie buvo apsupti tokių pačių porų, į grupinį seksą tai neperaugdavo. Vis dėl to neotantroje šie barjerai buvo panaikinti ir čia buvo galima viskas.

Tantra – tai satanizmas

Vienas iš svarbiausių tantrinių principų – niekas pasaulyje nevyksta „gerai“ arba „blogai“. Tai paprasčiausiai „vyksta“. Juk negalima sakyti, kad vyras yra „blogai“, o moteris – „gerai“. Arba atvirkščiai. Visi dalykai pasaulyje turi išorinę ir išvirkščią puses, ir nei viena iš jų negali būti pozityvi ar negatyvi.

Šis tantrinis postulatas, kartu su neotantros grupinio sekso praktikais, meditacijomis kapinėse, naikinimo deivės Kali ir dievo Šyvos garbinimu, išprovokavo tantrų propaguotojus apšaukti satanistais. Iš tikrųjų čia nėra nieko panašaus. Kai kuriais atžvilgiais, tantros propaguotojai – kaip vaikai, nes jie savo gyvenime padarė išvadas, kad jie nežino, kas yra blogai ir kas yra gerai.

Iš dalies mitas, iš dalies faktas - tantros metu vyrai „nebaigia“

Patyrę tantros praktikai orgazmą patiria be sėklos išsiveržimo. Tai reali ir natūrali be galo trunkančio lytinio akto išdava. Kiniečių dao, kuris daug perėmė iš tantros, sėklos išsiveržimas apskritai yra laikomas kenkėjišku, kadangi taip švaistoma veltui vyriška energija jan.

Vis dėlto dažnai žmonės, propaguojantys orgazmą be sėklos išsiveržimo, užmiršta, kad šis gebėjimas yra skirtas tik išrinktiesiems, ir po ilgų treniruočių. Todėl, prisiskaitę dao ir tantrinių knygų, nepulkite to daryti jau nuo pirmadienio, kadangi tai gali pakenkti tiek psichologiškai, tiek ir fiziškai. Be to, vyrai, kurie ilgai užsiima seksu be fizinio orgazmo, tampa pikti...

Greičiausiai susikoncentruosite ne vienas į kitą, bet į tai, kad jūsų seksas nesibaigia sėklos išsiveržimu. O tai jau yra neteisinga. Svarbiausiai Tibeto tantroje – partnerių ryšys, o ne pats seksas.

Iš dalies mitas, iš dalies faktas - moterims, kurios užsiima tantra, nutrūksta menstruacijos

Panašūs atvejai yra užfiksuoti dao vienuolynuose, kai po ilgalaikių treniruočių ir meditacijų vienuolėms nutrūkdavo menstruacijos, ir tai nebūdavo susiję su klimaksiniu periodu. Patogu, žinoma. Tačiau pagrindinis klausimas, kurį reiktų užduoti, ar tikrai to reikia?

Šiuo metu bet kurioje moterų konsultacijoje galima paprašyti, kad įsiūtų hormoninę spiralę, kuri veikia kartu kaip kontraceptikas. Menstruacijos visiškai nutrūksta be jokių meditacijų ir asanų. Tik būtinai pasitarkite su gydytoju, kad jis jums išaiškintų, koks galimas šalutinis poveikis.

Vis dėl to, nutrūkus menstruacijoms, kaip ir sulaikant sėklos išsiveržimą vyrams, saugoma ir energija. Po energijos praradimo žmonės jaučiasi ištuštėję (būtent su tuo tantros praktikai su tuo sieja vyro bejėgiškumą po lytinio akto). Manoma, kad energija gali nutekėti bet kur – ne tik iš lytinių organų, bet ir iš delnų, padų, ausų, burnos ir kitų angų.

Todėl vietoj to, kad mokytumėtės kaip sulaikyti energiją nutraukiant sėklos išsiveržimą ir menstruacijų užlaikymą, užsiimkite kitu tantriniu ritualu – njasa. Tai būdas sulaikyti energiją bučiniais ir prisilietimais. Reikia pradėti nuo pakaušio, tada seka kakta, akys, ausys, ausų speneliai, pėdos ir taip toliau – užbaigti procedūrą reikia lytinių organų „užantspaudavimu“. Su šios technikos subtilybėmis geriausiai susipažinti specialioje literatūroje.

 
Komentarai
Naujas komentaras