Top 5 analiniai žaislai pradedantiems

 
Žengti pirmą žingsnį į analinio sekso pasaulį gali būti nedrąsu. Tačiau geras pasiruošimas, saugių produktų pasirinkimas, šiokios tokios treniruotės ir daug naudingos informacijos gali padėti visas baimes nustumti į šoną.

Šiame tekste palydėsime jus į tikrą malonumų kelionę – supažindinsime su keliais svarbiausiais produktais, kuriuos turėtų įsigyti kiekvienas analinio sekso pradedantysis ir papasakosime, kodėl verta juos turėti savo naktinio staliuko stalčiuje.

Top 5 analiniai žaislai pradedantiesiems

Visų pirma norime pastebėti, kad analiniam seksui skirti sekso žaislai skiriasi nuo įprastų, todėl šias prekes geriausia rinktis pagal kategoriją. Keletą tų kategorijų trumpai aptarsime.

1. Svarbiausia priemonė – analiniam seksui skirtas lubrikantas

Be lubrikanto į šiuos žaidimus geriau nė nesileisti – nebus nei lengva, nei malonu. Skirtingai nuo makšties, išangė negamina savo lubrikanto. Tam, kad viskas eitų tarsi sviestu patepta, reikia naudoti daug ilgai išliekančio produkto.

Geriausia rinktis tokį, kuris skirtas būtent analiniam seksui – didelį jų pasirinkimą galite rasti ČIA. Jeigu renkatės kitokį lubrikantą, primename apie kelias pagrindines taisykles.

Aliejaus pagrindo lubrikantų negalima naudoti su prezervatyvais, o silikoninių – su silikoniniais sekso žaislais. Vandens pagrindo lubrikantus galima naudoti su viskuo, tačiau jie išdžiūsta šiek tiek greičiau, nei silikono pagrindo pagrindo lubrikantai, o tai yra neparanku analinio sekso metu.

Papildomas priminimas – nepamirškite naudoti prezervatyvo. Analinio sekso metu taip pat galima užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis, tad būkite atsargūs. Jeigu žaidimų metų nusprendėte nuo analinio sekso pereiti prie vaginalinio, prezervatyvą būtinai pakeiskite nauju.

 

2. Analiniai kamuoliukai

Analiniai kamuoliukai yra vienas populiariausių analinio sekso žaislų. Jie puikiai tinka pradedantiesiems, nes nereikia naudoti viso žaislo – galima naudoti tiek kamuoliukų, kiek tuo metu atrodo patogu. O didėjant patirčiai ir norint vis daugiau, visada galima kamuoliukų skaičių didinti. Kai kurie tokio tipo sekso žaislai taip pat turi ir vibravimo funkciją, kas visai patirčiai prideda dar daugiau smagumo.

Analiniai kamuoliukai suteikia visiškai kitokius pojūčius, nei, pavyzdžiui, analinis kaištis. Labai daug kamuoliukų malonumo slypi būtent jų ištraukime. Tuo metu, kai jaučiate orgazmą, ištraukite analinius kamuoliukus – jausmą sunku su kažkuo palyginti ir tikrai labai verta išbandyti šią sensaciją patiems. Savo kamuoliukus išsirinkite ČIA.

3. Dildo arba prostatos masažuoklis

Dildo yra geriausias įrankis tiems, kurie nori šiek tiek sustiprinti savo analinį orgazmą. Ir nors labiau tinka patyrusiems, pradedantieji taip pat gali naudoti dildo treniruotėms ir savo ribų paieškoms.

Beveik bet kuris dildo gali būti naudojamas analiniam žaidimui. Svarbu, kad žaislas būtų švelnus, pagamintas iš saugių medžiagų ir jį naudojant niekada nepamirštumėte lubrikanto.

Prostatos masažuokliai yra idealūs analiniai žaislai vyrams, puikiai suformuoti taip, kad itin tiksliai stimuliuotų prostatą ir dovanotų nepamirštamus orgazmus. Jie yra šiek tiek tikslesni nei analiniai kaiščiai – tai labiau priklauso nuo formos nei dydžio. Naudodami vieną iš šių vibruojančių prostatos masažuoklių galėsite tiksliai ir lengvai pasiekti tą P tašką. Nepabandę – nesužinosite!

4. Analinis kaištis

Analinis kaištis yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems, nes jo dėka galima labai smagiai ir saugiai pasitreniruoti. Kadangi kaiščių dydžiai skiriasi, pradžiai reikėtų rinktis mažesnio diametro žaisliuką. Neišsigąskite, jeigu jis vis tiek atrodys didelis – lėtas tempas ir daug lubrikanto užtikrins, kad viskas vyktų saugiai. Intensyvumas čia netinka, tad elkitės kuo atsargiau.

Savo analinį kaištį galite išsirinkti čia. Dydžių įvairovė nustebins tiek pradedančiuosius, tiek pažengusios, o įvairios papildomos funkcijos, pavyzdžiui, vibracijos ar įdomesnės formos žaislai sukels intrigą ir privers laukti artėjančių analinių žaidimų.

5. Analinis dušas

Tik nuo jūsų priklauso, kaip prieš analinį seksą pasirūpinsite savo higiena. Kol vieniems pilnai užtenka apsiprausti šiltu vandeniu, kiti renkasi tam skirtas priemones. Šiuo atveju – analinį dušą.

Naudoti analinį dušą yra visiškai saugu. Mūsų parduotuvėje siūlomi produktai yra pagaminti iš kūnui saugių medžiagų, be kenksmingų ftalatų. Naudojimas irgi labai paprastas – į talpą pripilama vandens, tuomet antgalis įvedamas į išangę, talpa suspaudžiama, kad išsilietų vanduo ir viskas. Šią procedūrą galima kartoti tiek kartų, kiek norisi – tiek prieš seksą, tiek po jo.

Ir pabaigai – nebijokite bandyti ir leiskitės į visiškai naujų pojūčių kelionę drąsiai ir ryžtingai. Pažadame, kad tikrai nepasigailėsite.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras