Top BDSM prekės pradedantiesiems

pexels-kamaji-ogino-5066282.jpg
 
1 komentaras
eigu paspaudėte ant šio straipsnio, jau norime jus pasveikinti – žengėte didelį žingsnį įvairesnio seksualinio gyvenimo link! BDSM yra viena dažniausiai pasitaikančių erotinių fantazijų ir norime pasidžiaugti, kad vis daugiau žmonių ryžtasi ją įgyvendinti. Nors iš pradžių gali būti nedrąsu, norime visus nuraminti – nereikia šokti į šią patirtį pilnu tempu. Pradėkime nuo pradžių ir visų pirma pakalbėkime apie top produktus, kuriuos verta turėti BDSM pradedantiesiems. Kai išbandysite juos, galėsime pakalbėti ir apie tolimesnius žingsnius, kurie jūsų laukia šioje labai smagioje kelionėje.

Top BDSM prekės pradedantiesiems: nuo ko pradėti?

Sveiki atvykę į išskirtinį BDSM pasaulį, kuriame tyrinėjimos visiškai naujos seksualumo ribos. Jei esate pradedantysis, norintis gilintis į šią sferą, labai svarbu į ją žiūrėti atvirai, aiškiai bendrauti ir siekti abipusio malonumo bei saugumo. Ir, žinoma, nepamiršti pagrindinių tam skirtų prekių! Nuo ko pradėti?

Akių raištis

Seksas užrištomis akimis yra dalykas, kurį privalo išbandyti kiekvienas. Visi bučiniai, prisilietimai ir kiti partnerio (-ės) veiksmai sukelia daug didesnį jūsų kūno atsaką ir stipresnius pojūčius. Jaudina ir tai, kad visą laiką nežinote, ko tikėtis, kuri erogeninė zona bus apdovanota karštais prisilietimais. 

Naujokams siūlome rinktis švelnius satininius arba atlasinius raiščius, su elastine gumele. Tokie raiščiai patogiau priglunda prie galvos ir atsigulus ant nugaros niekas niekur nespaudžia, kaip dažnai būna su užrišamais akių raiščiais.

Švelnūs antrankiai

Pirma pamoka renkantis antrankius – nesirinkite metalinių, kuriuos galbūt teko matyti filmuose. Jie nepatogūs, kieti, aštrūs ir netgi gali įpjauti riešus. Geros kokybės antrankiai yra minkšti, reguliuojami lipdukais arba dirželiais, kad galėtumėte juos dėvėti taip, kaip jums patogu. Antrankiai, kaip ir akių raiščiai, padeda pojūčius patirti stipriau, kadangi yra atimamas vienas iš jutimų – šiuo atveju, lytėjimas. Tikras „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ scenarijus jūsų miegamajame!

Botagėlis

Šis žaisliukas tikrai nėra skirtas vien tik bausti ar sukelti skausmą. Botagėlių būna pačių įvairiausių – nuo kietų, iki minkštų, su juostelėmis. Braukite juo per partnerio (-ės) odą, erzinkite, ypač jeigu jis (ji) yra užrištomis akimis. Švelniai pliaukštelėkite per jautriausias erogenines zonas. Naudinga prieš žaidimus pasikalbėti apie ribas, susigalvoti saugumo žodį, kurį ištarus žaidimus nutrauktumėte. Taip galėsite mėgautis nauja sensacija saugiai ir pasitikėdami vienas kitu.

Seksuali apranga arba aksesuarai

Mūsų vaizduotė gali labai stipriai prisidėti prie visos BDSM patirties. O kas ją labiau sužadins, jeigu ne seksualūs drabužiai ant jūsų ar jūsų partnerių kūno?

Galite rinktis paprasčiausius seksualius apatinius arba išbandyti įvairius kostiumus, kurie neretai tampa dažniausių erotinių fantazijų centru. Jeigu norite kažko ekstremalesnio, tam puikiai tiks aksesuarai – spenelių spaustukai arba lipdukai, kūno dirželiai, kaukės ir kiti panašūs papuošimai karštesniam vakaro scenarijui.

Burnos kaiščiai

Nors kaištis skamba kaip jau pažengusiems skirtas produktas, nepamirškite, kad jų būna labai įvairių. Pradedantiesiems labiausiai tiks užrišami burnos kaiščiai su mažesniu rutuliuku, kuriuos panorėjus galima labai greitai ir lengvai atrišti. Jeigu galvojate, kad esate labiau pažengę BDSM srityje, rinkitės visus kitus, sutvirtinamus dirželiais. Tokie kaiščiai yra labai svarbūs BDSM žaidimų priedai, kadangi negalėjimas kalbėti yra visiškas valdžios perdavimas partneriui (-ei), kas daugelį labai jaudina.

Plunksnelės

Švelnus prisilietimas yra irgi puikus BDSM priedas. Tokios plunksnelės puikiai dera su užrištomis akimis ir pradedančiųjų suvaržymais, kadangi dėl šviesos trūkumo visas kūnas yra įsitempęs, labiau pasiruošęs prisilietimams, pojūčiai yra daug stipresni. 

Vibratorius arba masažuoklis

Taip, šių produktų negalima vadinti BDSM preke, tačiau jie gali kaip reikiant sudrebinti šį žaidimą! Įsivaizduokite, jūsų rankos supančiotos, akys užrištos, girdite fone burzgiantį vibratorių ir laukiate, kol jis prisilies prie jautriausių jūsų kūno vietų. Jaudulys veržiasi pro stogą! Perduokite visą kontrolę savo partneriui (-ei) ir mėgaukitės tokiais pojūčiais, kokių turbūt dar nesate patyrę.

Pabaigai norime priminti, kad prieš išbandant BDSM būtina atvirai pasikalbėti apie tai poroje. Išsakyti visus lūkesčius, baimes, nuspręsti, kiek toli planuojate eiti, kokius saugos žodžius naudosite. Nebijokite pripažinti, jeigu jums nepatinka būti užrištomis akimis arba suvaržytomis rankomis – kad BDSM būtų smagus, turite pasitikėti vienas kitu ir būti atviri. 

Ir galiausiai – niekur neskubėkite. Pirmi kartai gali būti sudėtingi, tačiau laikui bėgant perprasite šio žaidimo taisykles ir pamatysite, koks įvairus taps jūsų seksas.

 
fantazijos
Komentarai (1)
Pradedantiesiems pilnai užtenka virvės, llipnios juostos ir segtukų. Dar...Kokio daikto panašaus į mentelę arba pagaliuką. Tokių daiktų tikrai surasite pas save virtuvės stalčiuje ar vonioje, o tada žiūrėkite - Jums tinka/patinka ką darote ar ne....:)
Tik jokiu būdu nepradėkite mėtyti pinigų, o ypač lietuviškose sex prekių parduotuvėse, nes BDSM tematikai skirtų prekių ir aksesuarų kokybė baisi. Įmanomas variantas, kad jau pirmo žaidimo metu, kažkas sulūž/nutrūks, o prekę teks į šiukšlių dėžę išmesti.
Naujas komentaras