Nuo fantazijos iki realybės: role-play žaidimo pagrindai, norint paįvairinti nuotykius miegamajame

pexels-vika-glitter-10131787.jpg
 
Būkime atviri – jeigu šioje srityje esate naujokas (-ė), vaidmenų žaidimai su partneriu (-e) gali gąsdinti, atrodyti visiškai keisti ir nepatogūs. Tačiau taip su seksu jau būna – jeigu esame atviri vienas kitam ir praktikuojamės, su laiku viskas pavyksta.

Role play žaidimus gali (ir netgi turėtų) išbandyti kiekvienas – jiems nereikia jokių resursų, tik fantazijos ir šiokio tokio pasiruošimo. Apie jį šiame tekste ir pakalbėsime.

Vaidmenų žaidimai: kaip jiems pasiruošti?

Vaidmenų žaidimai atveria galimybę būti kažkuo kitu, išsivaduoti iš visuomenės normų ir įsitraukti į scenarijus, kurie gali būti neįgyvendinami realiame gyvenime. Be to, tai taip pat yra pabėgimas nuo realybės, įskaitant kasdienio gyvenimo įtampą ir atsakomybę – kas nenorėtų to išbandyti?

Jeigu esate vaidmenų žaidimų naujokai, štai keli dalykai, kuriuos reikėtų atsiminti.

Aptarkite savo ribas ir saugos žodžius

Jeigu tai pirmoji jūsų patirtis su vaidmenų žaidimais, išsiaiškinkite, ko abu iš jos tikitės. Būtinai iškomunikuokite, ką norite daryti, o kas jums visiškai nepriimtina. Pavyzdžiui, jūs pasiruošę apsimesti kažkuo kitu, tačiau nenorite, kad jūsų personažų kalba būtų grubi. Arba nenorite, kad sekso metu jus tampytų už plaukų, nors tai ir tinka partnerio (-ės) vaidinamam personažui. 

Komunikacija yra pirmas žingsnis role-play link. Jūsų partneris (-ė) gali norėti tai įtraukti į jūsų įprastą sekso rutiną, o jums tai gali atrodyti tik kaip smagus vienkartinis nuotykis. Labai svarbu paaiškinti, ką jums reiškia vaidmenų žaidimas ir pabrėžti tai, kas jus labiausiai intriguoja, pavyzdžiui, fantazija, kūrybiškumas ar galimybė pagilinti emocinį ir fizinį ryšį. Tuomet galite paskatinti atvirą pokalbį paklausdami savo partnerio (-ės), kaip jis (ji) jaučiasi dėl šios idėjos, ir atidžiai išklausykite jų mintis bei rūpesčius, nesmerkdami.

Be to, jeigu į jūsų žaidimų scenarijų įeis ir BDSM, susigalvokite saugos žodį, kurį ištarus turėsite tuojau pat nutraukti žaidimus. Populiari saugaus žodžio praktika apima stabdymo žibintų sistemą. Kai jūsų partneris (-ė) sako „žalia“, tai reiškia, kad jis (ji) nori, kad ir toliau darytumėte tai, ką darote. Jei jie sako „geltona“, tai reiškia, kad jie artėja prie savo ribos, ir jūs turite atsitraukti nuo to, ką darote. Jei jie sako „raudona“, tai yra riba – laikas žaidimus baigti.

Taip abu jausitės saugiai. Įsitikinkite, kad abu duodate sutikimą žaisti vaidmenimis ir suprantate, kad  galite atšaukti sutikimą bet kuriuo veiklos metu.

Susigalvokite žaidimų temą

Smagiausia dalis – įjungti fantaziją ir sutarti, kokius vaidmenis norite sau priskirti. Apsvarstykite galimybę pasisemti įkvėpimo iš filmų, TV laidų, knygų ar žaidimų, kurie jums abiems patinka, ir pritaikykite personažus ar siužetus pagal savo pageidavimus. 

Jeigu tam ruošiatės iš anksto, galite įdėti daugiau pastangų – pasidomėti jūsų personažo elgsena, kalbos maniera, netgi stiliumi (jeigu norėsite apsirengti taip, kaip jūsų personažas). Žinoma, vaidmenis galite rinktis ir pačiame veiksmo įkarštyje. Ir tai nebūtinai turi būti kažkas specifiško – galite tiesiog pabandyti pakeisti savo įprastas savybes miegamajame. Pavyzdžiui, jeigu paprastai miegamajame esate labiau dominuojantis asmuo, per role-play žaidimus galite priskirti sau nuolankiojo vaidmenį ir t. t.

Vaidmenis rinkitės atidžiai: pagalvokite, kas jus užveda? Ar tai studento ir mokytojos scenarijus? Slaugytoja ir pacientas? Du kambariokai? Scenarijus turi jus sujaudinti, atrodyti seksualus, nes kitaip arba jausitės nejaukiai, ar visą laiką juoksitės (kas irgi nėra blogai).

Pradėkite nuo mažų dalykų

Nepasiruošėte seksualaus kostiumo ir scenarijaus vakarui? Ne bėda. Vaidmenų žaidimai gali atrodyti visaip ir lengviausias būdas juos prisijaukinti yra pradėti nuo mažų dalykų. Pavyzdžiui, SMS žinučių! Būdami atskirai pabandykite vienas kitam parašyti įsijautę į vaidmenį. Papasakokite, kas jūsų partnerio (-ės) laukia vakare, kai jis (ji) grįš namo, ką norėtumėte kartu veikti lovoje ir t. t.

Kitas patarimas yra pakeisti lokaciją. Pavyzdžiui, nueiti į netoliese esantį viešbučio barą ir atkurti pirmąjį pasimatymą ar susitikimą. Galite apsimesti, kad jūsų namai yra viešbutis. Vaizduotei ribų nėra.

Susikurkite saugią aplinką

Prieš bandydami vaidmenų žaidimus, susitarkite su savo partneriu (-e), kad niekada nesijuoktumėte iš vienas kito seksualinės veiklos, fantazijų ar pasirinkimų, ir įsipareigokite išlaikyti savo seksualinį gyvenimą privatų. Tai reiškia, pažadėkite, kad apie tai nepasakosite savo draugėms ar draugams. Sekso metu galime jaustis labai pažeidžiami, todėl norėdami visiškai laisvai jį tyrinėti, turime žinoti, kad kitiems nebus pasakyta apie mūsų polinkius.

Nesigėdykite savo fantazijų

Tai, ko norime lovoje, dažnai prieštarauja mūsų ideologiniams įsitikinimams ir tam, kaip matome save. Yra daug įvairiausių vaidmenų fantazijų, kurios, atrodo, prieštarauja tam, kaip žmonės prisistato pasaulyje: pavyzdžiui, feministės lovoje mėgsta vaidinti sekso vergę. Ir nieko tame blogo nėra! Vaidmens prisiėmimas lovoje reiškia žaidimą su galia, o ne norą, kad scenarijus išsipildytų; šie troškimai egzistuoja tik vienoje plotmėje, ir mes turime sugebėti susitaikyti su savo fantazijomis be jokios gėdos.

Pasirūpinkite vienas kitu po visko

Seksui pasibaigus rekomenduojama užsiimti tolesne vienas kito priežiūra, kuri iš esmės yra emocinis ir fizinis patikrinimas po seksualinės patirties. Visų pirma paklauskite vienas kito – kas šioje patirtyje jums patiko, o kas ne? Tuomet skirkite laiko fiziniam rūpesčiui: apsikabinkite, glostykite vienas kitą, laikykitės už rankų. Tai dažnai gali lemti, ar palankiai prisiminsite šią seksualinę patirtį, ar ne.

Nesijaudinkite, jeigu jaučiatės kvailai

Kai kuriems role-play žaidimai gali priminti mokykloje vaidintus spektaklius, todėl jeigu jaučiatės kvailai, nenustebkite – tai yra visiškai normali reakcija. Juk tai visiškai nauja patirtis, gali prireikti laiko, kol ją priimsite. Ir atminkite: jums nereikia įmantraus siužeto, kad jaustumėtės intymūs ar susižavėję. Normalu iš pradžių jaustis šiek tiek nejaukiai, tačiau spontaniškumas gali padaryti patirtį malonesnę. Nežiūrėkite į tai pernelyg rimtai ir leiskite sau būti žaismingiems ir mėgautis patirtimi.

O jeigu vis dėlto tas jausmas nepraeina, nesijaudinkit – ne visiems „prilimpa“ tokios naujovės miegamajame. 

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras