„Greitukas“: sveika ar ne?

f1513e5d6dcb48022a9ff13a2dcf371e.jpg
 
3 komentarai
Europiečių mokslininkai išsiskyrė dėl nuomonės, ar aistringas seksas yra sveikas. Vieningos idėjos iki šiol nėra. Vieni mokslininkai mano, kad „greitukas“ turi nemalonių pasekmių, o štai kiti įsitikinę, kad jis prailgina gyvenimą.

Prie skeptikų galima būtų priskirti vokiečių neurologus. Jie įsitikinę, kad per didelis seksualinis aktyvumas kenkia sveikatai tiek vyrams, tiek ir moterims. O tai pasireiškia užsitęsusiais galvos skausmais, netgi migrena. Ir tai susiję būtent su greitu seksu.

Neurologai teigia, kad seksas turi būti pakankamai lėtas, ir seksualinis susijaudinimas turi kilti palaipsniui, o ne iš karto. Jų nuomone, nuo staigaus seksualinio susijaudinimo staigiai pakyla spaudimas, kuris lygiai taip staigiai krenta orgazmo metu, o tai iššaukia staigų skausmą. Toks procesas neigiamai veikia galvos smegenis, kurie silpsta ir tampa labai jautrūs tokiems staigiems spaudimo pokyčiams. Visi šie veiksmai iššaukia chronišką migreną, kuri sunkiai gydoma.

O štai amerikiečių mokslininkai nesutinka su savo kolegomis. Jie įsitikinę, kad audringas seksas ne tik kad nekenksmingas, bet ir karts nuo karto rekomenduojamas, kadangi sudegina nereikalingas kalorijas bei pagreitina smegenų veiklos procesus, ir svarbiausiai – sėkmingai pakeičia užsiėmimą sportu, tuo pačiu suteikdamas papildomą malonumą.

Amerikiečius palaiko ir olandų mokslininkai, kurie dar anksčiau yra įrodę, kad seksas ne tik kad naudingas sveikatai, bet ir turi gydomųjų savybių.

Specialistai atliko neįprastą eksperimentą, kuriame dalyvavo 123 šeimyninės poros nuo 20 iki 32 metų. Pasirodo, kad tam tikri veiksmai sekso metu gelbėja nuo peršalimo ir gripo. Tarkim, „vyras iš viršaus“ apsaugo dailiosios lyties atstoves nuo slogos arba bent jau ją sumažina.

Be to, frikcijų kiekis turėtų siekti 60 - 80, o lytinių kontaktų dažnumas norint išvengti ūminių kvėpavimo takų infekcijų – nuo 3 iki 5 kartų per dieną, tvirtina mokslininkai. Vyrai žymiai greičiau pasveikdavo, jei moterys būdavo iš viršaus, ir atlikdavo 80-90 ritmingų kūno judesių.

Sveikatinimo efektas yra tiesiogiai susijęs su fiziniais partnerių veiksmais. Tik kol kas neaišku, kaip intymaus kontakto metu susidaro palanki sveikatai ir kenksminga mikrobams aplinka. Tačiau ekspertai tikisi, kad tai bus netrukus išaiškinta, todėl tyrimai ir toliau vystomi.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
niekada nemegau :)
Viskas kas greita ir sirdi apkrauna ir isaukia daug ormonu -yra sveika nes grudina kuna. O va tmpti sexa valanda ir daugiau yra tikrai nesveikia.
koks skirtumas, sveika tai ar ne. svarbu,kad geera palieka:)) kasdien darome daug daugiau nesveikesniu dalyku :D
Naujas komentaras